Austrumu cīņu nodarbības. Enerģētiskā aizsardzība, energo-informatīvā diagnostika.

 Latviski По русский In English


Par jostām- pakāpju sistēma džiu-džitsu


Vairumā austrumu cīņu jostas krāsa apzīmē audzēkņa meistarības pakāpi. Jāpāņu cīņās mākslās (piem.džudo, džiu-džitsu, aikido vai karatē)  cīnītājus atbistoši meistarības pakāpei kvalificē ar t.,s. Danu sistēmas palīdzību.  Danu sistēmu pirmo reizi cīņās ieviesa džudo izgudrotājs Džigaro Kano, pēcāk tā tika pārņemta arīī citās japāņu cīņas skolās.

Danu sistēma cīnītājus iedala divās lielās grupās- mācekļos un meistaros. Mācekļiem tiek piešķirtas "KYU", bet  meistariem- "DAN" pakāpes. Lai kļūtu iegūtu viszemāko meistara pakāpi- 1.DAN (pirmās pakāpes melnā josta), audzēknim vispirms ir pakāpeniski jāiegūst visas mācekļa (KYU) pakāpes. KYU pakāpes visbiežāk tiek apzīmētas ar krāsainajām jostām taču dažos cīņas stilos audzēkņiem visu laiku ir jāvakā baltā josta, kamēr viņš būs izgājis visas KYU pakāpes un tad nokārtojis eksāmenu uz 1.DAN, saņēmot melno jostu.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-10 15:35  |  Skatīts: 7092x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par eksāmeniem


Mūsu audzēkņiem tagad, atbilstoši katra audzēkņa individuālajai kvalifikācijai, pieredzei un meistarībai, ir iespēja, nokārtojot eksāmenus džiu-džitsu, iegūt dažādu pakāpju jostas.

Šeit ir atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem eksāmenu sakarā:

1. Cik ilgi ir jātrenējas iesācējam, lai varētu kārtot savu pirmo eksāmenu un iegūtu savu pirmo jostu?
Atbilde- Aptuveni 6 mēneši no pirmās nodarbības.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-10 13:56  |  Skatīts: 1508x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.