Austrumu cīņu nodarbības. Enerģētiskā aizsardzība, energo-informatīvā diagnostika.

 Latviski По русский In English


Neparastais stāsts par "Kiai meistaru"


Līdztekus tradicionālajām austrumu cīņu skolām dažviet pasaulē pastāv arī t.s. ''mistiskās austrumu cīņas skolas'', kuru meistari apgalvo, ka ir spējīgi ''izslēgt'' pretiniekus ar vienu tikko jūtamu pieskārienu vai arī vispār nepieskaroties pretiniekam. Internetā dažviet ir aplūkojami video, kuros, no malas raugoties, šādas cīņas metodes patiešām izskatās diezgan iespaidīgi un šķiet ka cīņas meistars ir apveltīts ar teju vai mistiskiem ''džedaja spēkiem''.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-29 15:23  |  Skatīts: 923x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pasaules čempions kikboksā pret vietējo balamuti


Šim video interneta vietnē Youtube ir pāri par 10 miljoniem skatījumu. Lai arī no video nosaukuma varētu domāt, ka internetā atkal ir ievietots kārtējais nofilmētais ielu kautiņš, stāsta burvība slēpjas faktā, ka konfilkts tika atrisināts pilnībā bez spēka palīdzības.

Stāsta būtība:
Kāds vietējais huligāns netiek ielaists klubā, jo iepriekš ir taisījis visādas nepatikšanas un ir iekļuvis t.s. kluba ''melnajā sarakstā''. Pēc tam, kad apsargi viņu neielaiž klubā, džeks sāk draudēt vienam no apsargiem. Taču viņš nezina, ka apsargs, kuru viņš draud '''paņemt priekšā'' ir Mihaels Kurrs (Michael Kuhr)-  četrkārtējs pasaules čempions kikboksā profesionāļiem. Uzzinājis, ar ko ir salecies, nupat vēl tik pašpārliecinātais pusis pavisam zaudē sākotnējo bravūru.
...
Komentāri (0)  |  2012-09-19 13:28  |  Skatīts: 946x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Viņi nodarbojas ar džiu-džitsu


Viņi nodarbojas ar džiu-džitsu

Reiz internetā pavisam nejauši atradu faktu, ka Eds O`Nīls no seriāla ''Precējies ir bērni'' 2007.gadā ieguva melno jostu džiu-džitsu. Šis atklājums manī radīja ziņkāri- cik daudz ir tādu populāru cilvēku, par kuru aizraušanos ar austrumu cīņām nav vispārzināms fakts. Un, vēlēdamies padalīties ar šo informāciju (ja nu kādam tā šķiet interesanta vai pat iedvesmo uzsākt nodarbības), es padalos ar saviem atklājumiem arī internetā.
...
Komentāri (0)  |  2012-09-19 11:03  |  Skatīts: 1508x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.