Austrumu cīņu nodarbības. Enerģētiskā aizsardzība, energo-informatīvā diagnostika.

 Latviski По русский In English


Konvojēšana


Konvojēšanas tehnika tiek pielietota galvenokārt apgūstot t.s. džiu džitsu praktisko novirzienu, kuru apgūst policisti, miesassargi, u.c. drošības struktūru pārstāvji un kuru māca arī dažādās pašaizsardzības nodarbībās- arī mūsu grupā. Konvojēšana nozīmē to, ka Nage (tas, kurš izpilda tehniku) ar dažādu sāpju paņēmienu palīdzību kontrolē Uki (to, kurš ''saņem'' tehniku), Nage, nazaudējot kontroli, var piespiet Uki piecelties kājās, izstiept roku uz priekšu utt.- citiem vārdiem sakot- tam kurš izpilda tehniku ir pilnīga kontrole pār sagūstīto.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-25 15:58  |  Skatīts: 1674x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Metieni


Džiu-džitu ietver sevī ļoti plašu metienu tehnikas spektru. Sākot no sportiskajiem metieniem, kādus varam redzēt, piemēram, džudo sacensībās, līdz pat ļoti tehniskajiem (aikido tipa) metieniem. Galvenā atšķirība no abiem jau minētajiem stiliem un džiu-džitsu šeit slēpjas apstāklī, ka džiu-džitsu metienu var kombinēt ar dažādām citām tehnikām- visbiežāk sitienu un spērienu, bet tāpat arī dažādiem citiem sāpju paņēmieniem, kas palīdz tehnikas izpildīšanai. Tie, kuri nodarbojušies ar aikido, džiu džitsu tehnikā pamanīs daudzas līdzības- arī metienos. Savukārt, ka kāds ir ilgāku laiku nodarbojies ar džudo, tad var apgalvot, ka lielu daļu no džiu-džitsu metieniem viņš jau zina.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-25 14:07  |  Skatīts: 2355x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Partera tehnika (cīņa uz zemes)


Lielākā daļa reālo konflikta situāciju, sevišķi, ja pretinieki ir līdzīgos spēkos, noslēdzas ar cīņu ''uz zemes'' jeb parterī. Lielā mērā tieši pateicoties partera tehnikai, džiu-džitsu stils ir interesants un atraktīvs lielākajai daļai MMA (Mixed Martial Arts) cīkstoņu. Partera tehnika var izpausties gan kā dažādu sāpju paņēmienu izpildīšanas pretiniekam, gan kā žņaugšana vai gluži vienkārši- kā noturēšana (kontrole). Gan Latvijā gan pasaulē arvien lielāku popularitāti gūst sacensības, kur visa cīņa starp pretiniekiem notiek tikai parterī (iespējams, pēc vienošanās starp partneriem, pieslēdzot cīņai sitienus). Šādās sacensībās starp pretiniekiem uzvar tas, kurš pirmais pretiniekam izpilda paņēmienu, liekot otram pretiniekam padoties.

...
Komentāri (0)  |  2011-08-15 11:54  |  Skatīts: 1770x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atbrīvošanās no satvērieniem, izejot uz pretinieka kontroli


Atbrīvošanās no satvērieniem'

Atbrīvošanās no satvērieniem ir ļoti nozīmīga džiu-džitsu tehnikas sastāvdaļa. Treniņos parasti tiek izspēlētas situācijas, kad uzbrucējs (japāņu cīņas stilos saukts par Uke)  uzbrūk, satverot pretinieku aiz rokas, pleca, jakas atloka, aiz matiem, no aizmugures utt. Partneris, kurš izpilda tehniku (

...
Komentāri (0)  |  2011-08-15 10:09  |  Skatīts: 15228x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.