Austrumu cīņu nodarbības. Enerģētiskā aizsardzība, energo-informatīvā diagnostika.

 Latviski По русский In English


Psihoekoloģija


Psihoekoloģija-ir zinatne ,kas pēta cilvēka enerģētisko uzbūvi un cilvēku kā mikrokosmisku "sistēmu"un tās mijiedarbību ar "makrokosmosu" .Cilvēka enerģētikas ciešo saikni ar fizioloģiju, jeb veselību un dažādām sociālām izpausmēm.

Psihoekoloģija ir mūsdienu  zinātnes un dažādu empīrisku(sen aizmirstu) zinību sintēze. Psihoekoloģijas aizsākumi meklējami  bijušās PSRS militārā kompleksa  izstrādnēs.Aukstā kara laikā PSRS militārais kompleks ik gadu novirzīja milzīgas summas visā plašajā savienībā  dažādiem slēgtiem institūtiem, kas pētīja cilvēka paranormālās ,ekstrasensorās spējas ,cilvēka smadzeņu īpatnības un iespējas. Protams tas tika darīts militārām vajadzībām un odien daļa no šīm zināšanām ir nodotas atklātībā.

Jaunākie sasniegumi zinatnē, no vienas puses un mūsu senču (arī iepriekējo civilizāciju) atstātais mantojums ir ļāvis izveidot sistēmu, kas spēj atklāt ,parādīt cilvēka un lietu Dabu. Mūsdienu cilvēks ir tālu aiztraucies uz priekšu dažādās zinātnes jomās tai skaitā medicīnā ,ķīmijā, bioloģijā , ir pienācis laiks izpētīt arī Dabu un sevi ,kontekstā ar Visumu un tur valdošajām likumsakarībām un procesiem.
Zināšanas ir panākumu atslēga arī veselības jomā.

Šodienas  sabiedrība apsolūti negrib uzņemties atbildību par savu veselību,lielākā daļa cilvēku  kā pašsaprotamu uztver iešanu pie ārstiem  un dažādu medikamentu lietošanu ,cilvēks ir padarīts atkarīgs no farmācijas industrijas. Tas savukārt (medikamentu lietošana ) grauj cilvēka" dabīgo" imunitāti komplektā vēl nāk, pārtika ar konservantiem un ģenētiskām modifikācijām (dažādiem mērķiem).  Patiesībā būtu jābrīnās par cilvēka rases sīkstumu un spēju to visu paciest,un protams arī par to kāpēc cilvēki tā turpina dzīvot.

Psihoekoloģijas  mērķis nav kādam pierādīt, ka ir izveidota pilnīga un ideālam tuva sistēma ,psihoekoloģija nedod  "zivi" tā dod "makšķeri" .Iespēju katram pašam  sevi diagnosticēt un savest kārtībā un izdarīt to ātri.  Īstenības kritērijs ir cilvēka veselība un emocionālais stāvoklis.Ja cilvēks ir labā fiziskā un garīgā formā tad viss ir kārtībā ,bet ja nav tad ir vērts kaut ko pamainīt savā pasaules uztverē un ieradumos.

Pats vārds psiho-ekoloģija jau norāda ka runa ir par korektu domāšanu ,psihoekoloģijā liela uzmanība tiek pievērsta indivīda domāšanas modeļu korekcijai un galvas smadzeņu  darbībai. Tieši galvas smadzeņu darbība ir tas mehānisms kurš atbild par fiziskā ķermeņa veselību kā arī par garīgām izpausmēm ,un saikni ar augstākiem plāniem.  Psihoekoloģija nenoliedz nevienu reliģisku konfesiju un garīgu centienu.
Cilvēkam tiek dots priekšstats par garīgās pasaules ,jeb smalko plānu uzbūvi un cilvēka lomu  Kosmosā.

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus-

Pakalpojumi : 

konsultācijas......................................... iepriekš saskaņojot

energo-informatīvā diagnostika........

energo-informatīvo traucējumu neitralizēšana....................

atkarību (nikotīna ,alkohola,azartspēļu,)pārtraukšana............................ iepriekš saskaņojot;

narkotiskās atkarības pārtraukšana iespējama tikai sākuma stadijā;

veselības stāvokļa uzlabošana bez medikamentu pielietošanas........................

Lekcijas un semināri organizācijām vai grupām.   


 
Komentāri (0)  |  2012-06-05 20:20  |  Skatīts: 3412x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ